Společenské šaty

Společenské šaty určitě mají své místo i ve vašem šatníku, ovšem některé ženy mají se slušnou nadsázkou řečeno ze šatů ” respekt ” a tak si ani nedopřávají většího potěšení při jejich výběru.

Správně zvolené šaty, které si můžete obléci na posezení s přáteli, večírek, taneční, ples, nebo na firemní večírek, by jste rozhodně měla vlastnit. Například takové elegantní koktejlky můžou mít pestrou škálu barev a nemusí být pouze pouzdrové a černé. Zatímco večerní šaty mohou být bohatě zdobené, minimalistické, krajkové s korálky či flitry.

Pokud chcete dodržovat módní trendy, respektovat dress code, nebo si jen chcete udělat radost, doporučujeme vám navštívít některou z prodejnu Marimódy.

Naše prodejny

OC LASO
Ostrava

OC FUTURUM
Ostrava

OC ELAN
Havířov

OC B&W
Opava

KARVINÁ
Fryštát

Přidejte si nás na facebooku

[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/marimodaMZ/" box_width="500" box_height="100" locale="cs_CZ" responsive="1" show_faces="1" show_stream="0" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0"]

Share This

Pokračováním prohlížení těchto webových stránek nebo potvrzením tlačítka "souhlasím" souhlasíte použitím cookies a se zásadami ochrany osobních údajů. více informací

Při práci s webovými stránkami využíváme cookies a se zásadami ochrany osobních údajů, které naleznete na stránce Zásady ochrany osobních údajů. Akceptováním nebo prohlížením webu potvrzujete, že s tím souhlasíte. Po potvrzení se Vám tato zpráva již nebude zobrazovat.

Vypnout