O nás

Jsme tu pro Vás již od roku 2005.

Marimóda, to jsou stylové prodejny s oblečením a nevšedními doplňky, které přinášejí už od roku 2005 na Moravu svěží ženskou módu. Nejsme módní řetězec, v chápání módy jdeme proti proudu. Veškeré nabízené kousky pečlivě vybíráme a dbáme na jejich jedinečnost, originalitu, kvalitu zpracování a příznivou cenu. Co žena, to jedinečná osobnost, a proto ve svých prodejnách nabízíme pouze limitované množství kusů z každé kolekce. Nestane se Vám proto, že byste potkala jinou ženu, která by měla stejný outfit jako Vy.

Za značkou Marimóda stojí paní Marie Zymová, jejímž snem vždy bylo plnit ženám jejich přání být jedinečné, cítit se žensky a najít svůj osobní styl. Našim zákaznicím nabízíme osobní profesionální poradenství a příjemnou, přátelskou atmosférou. Nákup u nás není pouze nákup, ale ryze ženský prožitek. Je pro nás důležité, aby se každá žena cítila díky nám svá a jedinečná.

Marimóda si za roky své existence na trhu si získala již stovky spokojených a věrných zákaznic. V současné době máme otevřeno 5 prodejen ve 4 městech na Moravě.

Zajímají Vás módní trendy a styl? Přečtěte si blog Marie Zymové, majitelky Marimódy.

Naše prodejny

OC LASO
Ostrava

OC FUTURUM
Ostrava

OC ELAN
Havířov

OC B&W
Opava

KARVINÁ
Fryštát

Přidejte si nás na facebooku

[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/marimodaMZ/" box_width="500" box_height="100" locale="cs_CZ" responsive="1" show_faces="1" show_stream="0" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0"]

Share This

Pokračováním prohlížení těchto webových stránek nebo potvrzením tlačítka "souhlasím" souhlasíte použitím cookies a se zásadami ochrany osobních údajů. více informací

Při práci s webovými stránkami využíváme cookies a se zásadami ochrany osobních údajů, které naleznete na stránce Zásady ochrany osobních údajů. Akceptováním nebo prohlížením webu potvrzujete, že s tím souhlasíte. Po potvrzení se Vám tato zpráva již nebude zobrazovat.

Vypnout