Barvičky

Sladit outfit po barevné stránce není pokaždé jednoduché. Klasikou a opravdu jednoduchou kombinací je černá ve spojení s bílou. Je pravda, že touto kombinací nemůžete nic zkazit. Takovéto spojení je ale tak trochu nuda. Nebo jste snad v koncích?! …

Jestliže se nebojíte výzev, zvolte na léto ve vašem šatníku jednu z barev jako dominantní. I k černo-bílé klasice zvolte třeba žlutou v podobě nějakého doplňku, drobnosti, pásku, náramku nebo kabelky.

Černou barvu můžete nahradit tmavě-modrou a celý outfit doladit decentním šperkem ve zlatém odstínu nebo béžovým doplňkem.

Něžně růžová v kombinaci s holubí šedou je opravdu dokonalá kombinace, která vypadá vždy skvěle. Jestliže máte rádi výraznější odstíny a kombinace, pak je perfektní volbou také netradiční zelená s růžovou.

Jen nezapomínejte, že podtóny barev k sobě vždy musí ladit.

OC LASO
Ostrava

OC FUTURUM
Ostrava

OC ELAN
Havířov

OC B&W
Opava

KARVINÁ
Fryštát

Share This

Pokračováním prohlížení těchto webových stránek nebo potvrzením tlačítka "souhlasím" souhlasíte použitím cookies a se zásadami ochrany osobních údajů. více informací

Při práci s webovými stránkami využíváme cookies a se zásadami ochrany osobních údajů, které naleznete na stránce Zásady ochrany osobních údajů. Akceptováním nebo prohlížením webu potvrzujete, že s tím souhlasíte. Po potvrzení se Vám tato zpráva již nebude zobrazovat.

Vypnout