Parisse – zamiluj si sama sebe

Parisse je značka, jejímž cílem je splnění estetických požadavků nejnáročnějších žen. Společnost má své počátky v roce 1998. Díky skvělým zkušenostem v oděvním průmyslu vytváří produkty, které zdůrazňují krásu a siluetu žen. Uvědomuje si, že nejsou důležité šaty, ale žena, která je nosí, a tak právě proto by měly být šaty vytvořené tak, aby zdůraznily krásu žen samotných.

Cílem oblečení Parisse je vytváření jedinečných střihů a míchání stylů, vše pro to, aby dámy, které nosí produkty Parisse, byly unesené jejich kouzlem a krásou.

Oblečení má dát člověku, který jej nosí, radost, a to je to nejdůležitější, proto také návrháři značky Parisse vytvářejí nové vzory nejen pro estetiku a design, ale také pro pohodlí. Záleží na každém detailu, vyrábí komplikované vzory za použití kvalitních materiálů s jedinečným charakterem.

Jsi krásná, jsi výjimečná, nikdy na to nezapomeň!

Naše prodejny

OC LASO
Ostrava

OC FUTURUM
Ostrava

OC ELAN
Havířov

OC B&W
Opava

KARVINÁ
Fryštát

Přidejte si nás na facebooku

[efb_likebox fanpage_url="marimodaMZ" box_width="500" box_height="100" locale="cs_CZ" responsive="1" show_faces="1" show_stream="0" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" ]

Share This

Pokračováním prohlížení těchto webových stránek nebo potvrzením tlačítka "souhlasím" souhlasíte použitím cookies a se zásadami ochrany osobních údajů. více informací

Při práci s webovými stránkami využíváme cookies a se zásadami ochrany osohbních údajů, které naleznete na stránce https://marimoda.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/. Akceptováním nebo prohlížením webu potvrzujete, že s tím souhlasíte. Po potvrzení se Vám tato zpráva již nebude zobrazovat.

Vypnout