Jak nakupovat s Marií v Marimódě

Zákaznice, které žiji ve světě svých vlastních – říkejme tomu třeba – „utkvělých představ „ , dělají ne vždy správná rozhodnutí. Určitě to znáte – dost věcí v šatníku, ale nemáte co na sebe .. 😉 A při tom jak správně nakupovat, stačí jen pár jednoduchých „ fashion „ rad. Zaprvé myslete na typ své postavy. Líbí se Vám třeba svetřík, halenka či šaty? Je dobré řešit, zda se tento kousek hodí právě pro vás. Zde musím napsat, že každá občas řešíme některé ty své nedostatky (a v mnoha případech zbytečně). Jestliže máte třeba nějaké to kilo navíc, není potřeba se zaměřit na „o něco „větší velikost, protože ve skutečnosti takto budete působit na pohled plnějším a silnějším dojmem. Také se nesnažte pro změnu „ vtěsnat „ do menších velikostí. Upnuté věci vypadají, byť jejich pořizovací cena může být třeba i astronomická, pak tak nějak „lacině“. Oblékejte se kvůli sobě, aby Vám to slušelo. Oblečení má být součástí a zároveň pohodlím pro Vás. Zúročte své přednosti a vezměte v potaz partie, které chcete potlačit. Fobií se vzorů, květin a barev někdy dejte stranou. Dobře zvolená barva u obličeje Vás rozzáří a vzor zamaskuje a potlačí určité „ problematické „ partie. Nebojte se také doplňků. Například masívní šperk odpoutá pozornost a šátek pozmění i celý outfit.

Vím, že většině z vás jsem neřekla nic nového, ale přece jen pro někoho tyto informace můžou být užitečné a určitě uvítám vaše nápady o čem si můžeme povídat příště.

Připomínky, dotazy a váš názor piště na email marie.zymova@marimoda.cz

OC LASO
Ostrava

OC FUTURUM
Ostrava

OC ELAN
Havířov

OC B&W
Opava

KARVINÁ
Fryštát

Share This

Pokračováním prohlížení těchto webových stránek nebo potvrzením tlačítka "souhlasím" souhlasíte použitím cookies a se zásadami ochrany osobních údajů. více informací

Při práci s webovými stránkami využíváme cookies a se zásadami ochrany osohbních údajů, které naleznete na stránce https://marimoda.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/. Akceptováním nebo prohlížením webu potvrzujete, že s tím souhlasíte. Po potvrzení se Vám tato zpráva již nebude zobrazovat.

Vypnout